KREM ANTI-AGE

antiage-1

Rrudhat dhe imperfeksionet e vogla te lidhura me moshen ju trembin? 
Shih dhe zbulo vetite e dobishme te filler-it me baze vajin e trendafilit damashena.

22,00 

 • Karte krediti edhe te rimbushura
 • PayPal
 • Transferte
 • Dergese e Menjehershme
 • Dergese Falas per vlere mbi 50€
 • Produkt 100% Italian

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 20,10 €

Linja Antiage

 • Kremi antiage
 • Serumi i fytyres
 • Kremi perreth syve

67,00 €

46,90 €

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 20,10€

Percorso ANTIAGE

 • Kremi antiage
 • Serumi i fytyres
 • Kremi perreth syve

67,00 €

46,90 €

Cosa pensano le clienti di Absolute Damascena

Absolute Damascena Rose Oil Antiage Filler eshte nje krem i shkelqyer kunder rrudhave, i cili fal principeve aktive te tij, perforcon elasticitetin e lekures duke mbushur rrudhat nga brenda. Kolagjeni, Acmella Oleracea, Vaji i Arganit dhe Acidi Jaluronik e bejne kete krem kunder moshes vertet efikas.

Sidomos nga mosha 40 vjec e siper, eshte e rendesishme qe kremi anti age i fytyres, per femra dhe per meshkuj, te jete ne gjendje te stimuloje kolagjenin, ose nje nga fibrat e indit lidhes qe e ben lekuren elastike.

Acmella Oleracea vepron drejtperdrejt tek muskujt e fytyres dhe tek rrudhat e shprehjes, duke i bere me pak te dukshme.

Vaji i Arganit, i pasur me polifenole dhe acide yndyrore Omega 6, ul veprimin e radikaleve te lira, qe jane shkaku kryesor i plakjes se indeve dhe te stresit oksidativ.

Acidi Jaluronik stimulon funksionalitetin qelizor te lekures, duke i kthyer elasticitetin dhe shkelqimin.

Ajo qe ben kete krem nder me te miret anti age biologjike ne treg, eshte prania e Vajit prestigjoz te Trendafilit Damashena, i nxjerre nga nje prej specieve me te rendesishme te familjes se Rosaceae.

Vaji i Trendafilit Damashena eshte teper i pasur ne substanca aktive qe stimulojne perteritjen e indeve te lekures dhe ka nje efekt te fuqishem hidratues dhe kunder plakjes. Perdorimi i Absolute Damascena Rose Oil Antiage Filler ka efekte menjehere te dukshme. Lekura behet me tonike, kompakte, e hidratuar mire dhe e ndritshme.

Fal vajit ekskluziv aktiv te trendafilit damashena, ne shtese te perberesve te tjere ne perqendrime te larta, eshte e mjaftueshme te perdoret nje sasi e vogel e produktit per te perfituar rezultate te mahnitshme.

PERDORIMI: Vendosni ne mengjes dhe darke, ne fytyre, qafe dhe dekolte nje sasi te pershtatshme te Absolute Damscena Rose Oil Antiage Filler duke masazhuar me shume delikatese.

Ingredienti

Aqua, Ethylhexyl Ethylhexanoate, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrolyzed Collagen, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Vitis Vinifera Seed Oil, Propylene Glycol, Acmella Oleracea Extract, Alcohol, Argania Spinosa Kernel Oil, Dimethicone, Allantoin, Centella Asiatica Extract, Equisetum Arvense Extract, Panax Ginseng Extract, Kigelia Africana Fruit Extract, Arctium Lappa Root Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Hyaluronate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Cyclomethicone, Dimethiconol, Parfum, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, BHA, Tocopherol, Triethyl Citrate, Rosa Damascena Flower Oil, Geraniol, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Eugenol.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KREM ANTI-AGE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vuoi consigli personalizzati?

Contattami gratuitamente in chat

dott. Alessio Guerriero

Vuoi consigli personalizzati?

Sono a tua disposizione gratuitamente in chat