KREM FUQIZUES per trupin me trendafilin damashena 200ml

23,00 

Nje krem fuqizues i persosur qofte per trupin mashkullor dhe ate femeror, i pasuruar me vetite e trendafilit damashena, te ekuiseto-s dhe centella asiatica-s. Zbulo me shume!