KREM FUQIZUES

Rassodante

Nje krem fuqizues i persosur qofte per trupin mashkullor dhe ate femeror, i pasuruar me vetite e trendafilit damashena, te ekuiseto-s dhe centella asiatica-s. Zbulo me shume!

23,00 

  • Karte krediti edhe te rimbushura
  • PayPal
  • Transferte
  • Dergese e Menjehershme
  • Dergese Falas per vlere mbi 50€
  • Produkt 100% Italian

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 13,80 €

Linja “TRUP PERFEKT”

  • Kremi Anticelulit +
  • Kremi Tonifikues

46,00 €

32,20 €

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 13,80€

Linja “TRUP PERFEKT”

  • Kremi Anticelulit +
  • Kremi Tonifikues

46,00 €

32,20 €

Cosa pensano le clienti di Absolute Damascena

Absolute Damascena Rose Oil Firming Body Balsam eshte nje balsam i shkelqyer fuqizues per trupin, i persosur per barkun, gjoksin, vithet dhe kembet.

Permban ekstraktin e Ekuisetos, Centella Asiatica dhe Vaji i Trendafilit Damashena, prandaj eshte i pasur me principe aktive qe kunderveprojne shqetesimet e shkaktuara nga depozitat e lokalizuara te dhjamit.

Ekuiseto sjell elasticitet dhe vepron tek depozitat e dhjamit duke garantuar nje efekt dobesues; Centella Asiatica ka nje efekt shfryres; Vaji i Trendafilit Damashena, i nxjerre nga nje prej specieve me te rendesishme te familjes se Rosaceae, tonifikon ne thellesi lekuren.

Duke qene se eshte i realizuar me te tille perberes, ky krem eshte shume efikas edhe ne heqjen e strijave te shkaktuara nga shtatezania dhe luhatjet e peshes, duke i dhene tonifik maksimal lekures.

Gjithashtu, Absolute Damascena Rose Oil Firming Body Balsam, fal pranise se Gjalpit Shea dhe Vajit te Trendafilit Damashena, i kthen lekures hidratimin e duhur, duke e bere tonike dhe dukshem te rigjalleruar.

Ky krem fuqizues eshte i pershtatshem qofte per meshkujt dhe per femrat.

Fal vajit ekskluziv aktiv te trendafilit damashena, ne shtese te perberesve te tjere ne perqendrime te larta, eshte e mjaftueshme te perdoret nje sasi e vogel e produktit per te perfituar rezultate te mahnitshme.

Ingredienti

Aqua, C12-20 Acid Peg-8 Ester, Glycerin, Butirospermum Parkii, Polyisoprene, Ethylhexyl Ethylhexanoate, Triticum Vulgare Germ Oil, Propylene Glycol, Equisetum Arvense Extract, Centella Asiatica Extract, Cetyl Alcohol, Hydrolyzed Collagen, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium PCA, Sodium Lactate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Peg-4 Proline Linoleate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Urea, Fructose, Glycine, Niacinamide, Inositol, Cyclomethicone, Dimethiconol, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, BHA, Tocopherol, Triethyl Citrate, Rosa Damascena Flower Oil, Geraniol, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Eugenol.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KREM FUQIZUES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vuoi consigli personalizzati?

Contattami gratuitamente in chat

dott. Alessio Guerriero

Vuoi consigli personalizzati?

Sono a tua disposizione gratuitamente in chat