KREM KUNDER CELULITIT

anticellulite

Deshiron te mundesh pergjithmone nje shqetesim te bezdisshem si celuliti?
Njihu me kremin me trendafilin damashena, nje koncentrat efektesh te dobishme, i perkryer per te shkaterruar depozitat e dhjamit.

23,00 

  • Karte krediti edhe te rimbushura
  • PayPal
  • Transferte
  • Dergese e Menjehershme
  • Dergese Falas per vlere mbi 50€
  • Produkt 100% Italian

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 13,80 €

Linja “TRUP PERFEKT”

  • Kremi Anticelulit +
  • Kremi Tonifikues

46,00 €

32,20 €

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 13,80€

Linja “TRUP PERFEKT”

  • Kremi Anticelulit +
  • Kremi Tonifikues

46,00 €

32,20 €

Cosa pensano le clienti di Absolute Damascena

Absolute Damascena Rose Oil Liporeducer Cream eshte nje krem shume efikas kunder celulitit pasi arrin vertet te luftoje shqetesimet e lekures.

Ky trajtim shfryres synon te luftoje  depozitat e dhjamit, grumbullimin e tepert te yndyrnave dhe keqfunksionimin e mikroqarkullimit te cilet jane shkaktaret e formimit te jastekeve te mirefillte te dhjamit ne pjese te caktuara te trupit: barku, vithet, kofshet dhe krahet.

Absolute Damascena Rose Oil Liporeducer Cream permban perqendrime te larta te Kafeines, ekstraktit te Dredhkes, ekstraktit te Dushkut te Eger dhe Geshtenjen e Eger.

Kafeina eshte shume efikase kunder celulitit duke qene se arrin te largoje lengjet e teperta dhe riaktivizon metabolizmin e yndyrnave te depozituara; Dredhka, me vetite e saj shtrenguese dhe antinfiamatore, permireson elasticitetin e lekures; Dushku i Detit vepron tek gjendrat linfatike dhe tek proceset metabolike; Geshtenja e Detit eshte ne gjendje te normalizoje qarkullimin venoz.

Gjithashtu, nje nga perberesit me te rendesishem te ketij trajtimi anticelulit eshte Vaji i Trendafilit Damashena, i nxjerre nga nje prej specieve me te rendesishme te familjes se Rosaceae.

Ky vaj forcon lekuren, tonifikon sistemin vaskular dhe ate te mikroqarkullimit, cliron nga toksinat dhe shfryn lengjet e teperta.

Fal vajit ekskluziv aktiv te trendafilit damashena, ne shtese te perberesve te tjere ne perqendrime te larta, eshte e mjaftueshme te perdoret nje sasi e vogel e produktit per te perfituar rezultate te mahnitshme.

PERDORIMI: Vendosni Absolute Damascena Rose Oil Liporeducer Cream ne mengjes dhe ne darke ne trup, masazhoni me force me levizje rrethore te drejtuara per lart, ne menyre qe favorizohet qarkullimi dhe drenazhi linfatik.

Perqendrohuni vecanerisht tek indet e prekura nga grumbullimi i dhjamit.

Pas vendosjes se kremit mund te keni nje ndjesi kruarje po kjo eshte ne varesi te ndjeshmerise te ndryshme se individit ndaj principeve aktive te ketij trajtimi.

Kjo ndjesi, nese shfaqet, duhet te zhduket ne qarkun e 30-40 minutave pas trajtimit.

INCI

Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Propylene Glycol, Caffeine, Hedera Helix Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Dimethicone, Paraffinum Liquidum, Lanolin Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Imidazolidinyl Urea, Sodium Dehydroacetate, BHA, Tocopherol, Triethyl Citrate, Rosa Damascena Flower Oil, Geraniol, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Eugenol.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KREM KUNDER CELULITIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vuoi consigli personalizzati?

Contattami gratuitamente in chat

dott. Alessio Guerriero

Vuoi consigli personalizzati?

Sono a tua disposizione gratuitamente in chat