KREM PER DUART

Crema-Mani

Mos e neglizho kujdesin per duart, ruaji ato nga plasaritjet me kremin me baze vajin e trendafilit damashena.
Do veresh shpejt efektet e tij te dobishme dhe po ashtu duart e tua do te jene mirenjohese.

9,50 

 • Karte krediti edhe te rimbushura
 • PayPal
 • Transferte
 • Dergese e Menjehershme
 • Dergese Falas per vlere mbi 50€
 • Produkt 100% Italian

Efektiviteti + komoditeti

Risparmi 19,30 €

Linja PER PERDORIM EFIKAS

 • Kremi i dites
 • Locioni Micelar
 • Maska e Fytyres
 • Kremi i Duarve

64,50 €

45,20 €

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 20,10 €

Linja PER PERDORIM EFIKAS

 • Kremi i dites
 • Locioni Micelar
 • Maska e Fytyres
 • Kremi i Duarve

64,50 €

45,20 €

Cosa pensano le clienti di Absolute Damascena

Absolute Damascena Rose Oil Hand Cream eshte nje krem hidratues per duart, me veprim te fuqishem zbutes dhe elasticizues.

Eshte i perkryer per duart e thata dhe te plasaritura; gjithashtu e zgjeron mbrojtjen e tij edhe tek zona e thonjve.

Absolute Damascena Rose Oil Hand Cream permban perberes natyral dhe biologjik, nder te tjeret Vajin e Trendafilit Damashena, i nxjerre nga nje prej specieve me te rendesishme te familjes se Rosaceae. Duke qene i pasur me substanca aktive qe stimulojne perteritjen e indeve te lekures, ky vaj i dobishem tregon te jete nje zgjidhje e shkelqyer per plasaritjet e thella te duarve dhe acarimet e epidermes.

Absolute Damascena Rose Oil Hand Cream eshte nder kremrat me te mire per duart te games sone te produkteve kozmetike, e pershtatshme per meshkujt edhe per femrat.

Fal vajit ekskluziv aktiv te trendafilit damashena, ne shtese te perberesve te tjere ne perqendrime te larta, eshte e mjaftueshme te perdoret nje sasi e vogel e produktit per te perfituar rezultate te mahnitshme.

PERDORIMI: vendosni Absolute Damascena Rose Oil Hand Cream tek duart dhe thonjte dhe masazhoni deri sa te jete teresisht i perthithur nga lekura. Vendoseni disa here ne dite, sipas nevojes.

Ingredienti

Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-100 Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Lanolin Alcohol, Tocopheryl Acetate, Cyclomethicone, Dimethiconol, Allantoin, Parfum, Phenoxyathanol, Imidazolidinyl Urea, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, BHA, Tocopherol, Triethyl Citrate, Rosa Damascena Flower Oil, Geraniol, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Eugenol.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KREM PER DUART”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vuoi consigli personalizzati?

Contattami gratuitamente in chat

dott. Alessio Guerriero

Vuoi consigli personalizzati?

Sono a tua disposizione gratuitamente in chat