KREM PER POSHTE SYVE

Contorno-Occhi

Mahnitu nga efikasiteti i larte i filler balm-it me trendafilin damashena: nje krem per pjesen poshte syve menjehere efikas, ideal per te eliminuar shpejt rrudhat ne zonen periokulare.

22,00 

 • Karte krediti edhe te rimbushura
 • PayPal
 • Transferte
 • Dergese e Menjehershme
 • Dergese Falas per vlere mbi 50€
 • Produkt 100% Italian

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 20,10 €

Linja Antiage

 • Kremi antiage
 • Serumi i fytyres
 • Kremi perreth syve

67,00 €

46,90 €

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 20,10€

Percorso ANTIAGE

 • Kremi antiage
 • Serumi i fytyres
 • Kremi perreth syve

67,00 €

46,90 €

Cosa pensano le clienti di Absolute Damascena

Absolute Damascena Rose Oil Eye Filler Balm, fal perberesve te tij natyral, ndihmon ne parandalimin e plakjes se lekures dhe vepron tek rrudhat e para te pjeses poshte syve, me veprim mbushes dhe tonifikues.

Vaji i Trendafilit Damashena, perberesi kryesor i ketij xheli bio per pjesen poshte syve, eshte i nxjerre nga nje prej specieve me te rendesishme te familjes se Rosaceae dhe zoteron nje veprim te fuqishem shfryres dhe kunder plakjes.

Duke stimuluar perteritjen e lekures dhe duke i dhene zones periokulare nje efekt shtrires te dukshem, ky vaj tregohet vertet efikas qe nga perdorimi i pare. Absolute Damascena Rose Oil Eye Filler Balm eshte nder xhelet me te mira per pjesen poshte syve, ideal qofte per meshkujt dhe per femrat.

Fal vajit ekskluziv aktiv te trendafilit damashena, ne shtese te perberesve te tjere ne perqendrime te larta, eshte e mjaftueshme te perdoret nje sasi e vogel e produktit per te perfituar rezultate te mahnitshme.

PERDORIMI: Vendosni Absolute Damascena Rose Oil Eye Filler Balm cdo dite, ne mengjes dhe ne darke, tek zona periokulare.

Ingredienti

Aqua, Rosa Centifolia Flower Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Glycerin, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Propylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Lactate, Urea, Fructose, Glycine, Niacinamide, Inositol, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylates Crosspolymer, Triethanolamine, Parfum, Rosa Damascena Flower Oil, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Lactic Acid, Geraniol, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Eugenol.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KREM PER POSHTE SYVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vuoi consigli personalizzati?

Contattami gratuitamente in chat

dott. Alessio Guerriero

Vuoi consigli personalizzati?

Sono a tua disposizione gratuitamente in chat