Linja “TRUP PERFEKT”

Mos prisni për përshtatjen e kostumeve klasike dhe më pas vraponi dëshpërimisht për mbulesë. Trupi juaj meriton kujdes dhe respekt gjatë gjithë vitit.
Ulni celulitin dhe vithet, kofshët dhe këmbët të forta me këtë shteg perfekt për një trup gjithnjë perfekt.
Lexoni përshkrimet e produkteve më poshtë.

Rruga Perfect Trupi përfshin:

 • Kremi Anticelulit
anticellulite
 • Kremi Tonifikues
Rassodante

46,00 €

32,20

[Skonto 30%]

kursimet 13,80€

 • Karte krediti edhe te rimbushura
 • PayPal
 • Transferte
 • Dergese e Menjehershme
 • Dergese Falas per vlere mbi 50€
 • Produkt 100% Italian

Linja “TRUP PERFEKT”

Mos prisni për përshtatjen e kostumeve klasike dhe më pas vraponi dëshpërimisht për mbulesë. Trupi juaj meriton kujdes dhe respekt gjatë gjithë vitit.
Ulni celulitin dhe vithet, kofshët dhe këmbët të forta me këtë shteg perfekt për një trup gjithnjë perfekt.
Lexoni përshkrimet e produkteve më poshtë.

Rruga Perfect Trupi përfshin:

 • Kremi Anticelulit
anticellulite
 • Kremi Tonifikues
Rassodante

46,00 €

32,20 €

[Skonto 30%]

kursimet 13,80€

 • Karte krediti edhe te rimbushura
 • PayPal
 • Transferte
 • Dergese e Menjehershme
 • Dergese Falas per vlere mbi 50€
 • Produkt 100% Italian

Cosa pensano le clienti di Absolute Damascena

CREMA ANTICELLULITE

Aqua, C12-20 Acid Peg-8 Ester, Glycerin, Butirospermum Parkii, Polyisoprene, Ethylhexyl Ethylhexanoate, Triticum Vulgare Germ Oil, Propylene Glycol, Equisetum Arvense Extract, Centella Asiatica Extract, Cetyl Alcohol, Hydrolyzed Collagen, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium PCA, Sodium Lactate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Peg-4 Proline Linoleate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Urea, Fructose, Glycine, Niacinamide, Inositol, Cyclomethicone, Dimethiconol, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, BHA, Tocopherol, Triethyl Citrate, Rosa Damascena Flower Oil, Geraniol, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Eugenol.

CREMA RASSODANTE

Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Propylene Glycol, Caffeine, Hedera Helix Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Dimethicone, Paraffinum Liquidum, Lanolin Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Imidazolidinyl Urea, Sodium Dehydroacetate, BHA, Tocopherol, Triethyl Citrate, Rosa Damascena Flower Oil, Geraniol, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Eugenol.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Linja “TRUP PERFEKT””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vuoi consigli personalizzati?

Contattami gratuitamente in chat

dott. Alessio Guerriero

Vuoi consigli personalizzati?

Sono a tua disposizione gratuitamente in chat