LOCION MICELAR me trendafil damashena 250ml

16,00 

Pastron, tonifikon dhe  heq makiazhin! E gjitha pa pasur nevoje te shpelahet. Cfare mund te kerkosh me shume nga uji micelar? Zbulo menjehere kete produkt fantastik me baze vajin e trendafilit damashena.