LOCION MICELAR

Micellare

Pastron, tonifikon dhe  heq makiazhin!
E gjitha pa pasur nevoje te shpelahet.
Cfare mund te kerkosh me shume nga uji micelar?
Zbulo menjehere kete produkt fantastik me baze vajin e trendafilit damashena.

16,00 

 • Karte krediti edhe te rimbushura
 • PayPal
 • Transferte
 • Dergese e Menjehershme
 • Dergese Falas per vlere mbi 50€
 • Produkt 100% Italian

Efektiviteti + komoditeti

Risparmi 19,30 €

Percorso ROUTINE EFFICACE​

 • Kremi i dites
 • Locioni Micelar
 • Maska e Fytyres
 • Kremi i Duarve

64,50 €

45,20 €

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 20,10 €

Percorso ROUTINE EFFICACE

 • Kremi i dites
 • Locioni Micelar
 • Maska e Fytyres
 • Kremi i Duarve

64,50 €

45,20 €

Cosa pensano le clienti di Absolute Damascena

Absolute Damascena Rose Oil Micellar Lotion eshte nje nder produktet me te rekomanduar per pastrimin e thelle te fytyres, sepse vepron ne thellesi pa e sulmuar barrieren mbrojtese te lekures.

Ky locion perfshin 3 funksione ne 1 pa pasur nevoje te shpelahet: pastron, tonifikon dhe heq makiazhin.

Vaji i Trendafilit Damashena, perberesi kryesor i ketij produkti, nxirret nga nje prej specieve me te lashta te familjes se Rosaceae dhe eshte ne gjendje te veproje ne thellesi te lekures, duke e lene te fresket, te bute dhe te hidratuar.

Gjithashtu, ky vaj i dobishem eshte i pasur me substanca aktive qe stimulojne perteritjen e lekures.

Fal vajit ekskluziv aktiv te trendafilit damashena, ne shtese te perberesve te tjere ne perqendrime te larta, eshte e mjaftueshme te perdoret nje sasi e vogel e produktit per te perfituar rezultate te mahnitshme.

PERDORIMI: vendosni Absolute Damascena Rose Oil Micellar Lotion me ane te nje pambuku ne fytyre, sy, buze dhe dekolte pa shpelarje. Nuk ka nevoje per shpelarje.

Ingredienti

Aqua, Rosa Centifolia Flower Extract, Xylitol, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Macadamia Seed Oil Glycereth-8 Esters, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Sodium PCA, Sodium Lactate, Urea, Fructose, Glycine, Niacinamide, Inositol, Rosa Damascena Flower Oil, Parfum, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Geraniol, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Eugenol.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LOCION MICELAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vuoi consigli personalizzati?

Contattami gratuitamente in chat

dott. Alessio Guerriero

Vuoi consigli personalizzati?

Sono a tua disposizione gratuitamente in chat