MASKE PER FYTYREN

Maschera-Viso

Maska per fytyren me trendafilin damashena eshte e pershtatshme per cdo lloj lekure, te yndyrshme dhe te thate.
Ndihmon dhe per te riekuilibruar pH natyral te lekures. Shikoje dhe lexo me shume informacione.

22,00 

Efektiviteti + komoditeti

Risparmi 19,30 €

Linja PER PERDORIM EFIKAS

64,50 €

45,20 €

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 20,10 €

Linja PER PERDORIM EFIKAS

64,50 €

45,20 €

Cosa pensano le clienti di Absolute Damascena

Absolute Damascena Rose Oil Skin Mask eshte nje maske per fytyren hidratuese, riekuilibruese dhe pastruese, e pershtatshme qofte per lekuren e yndyrshme si per ate te thate ose mikse.

Vaji i Trendafilit Damashena, i nxjerre nga nje prej specieve me te rendesishme te familjes se Rosaceae, eshte perberesi thelbesor i kesaj maske per fytyren teresisht natyrale dhe pa parabens.

Vaji i Trendafilit Damashena vepron ne menyre te ndryshme sipas llojit te lekures.

Aty ku ka dehidratim dhe lekure te zbehte, Skin Mask i jep shkelqim dhe ushqyerje; kur ne te kundert, lekura ka prodhim te tepert te sebumit, prani te pucrave, akne dhe pika te zeza, Vaji i dobishem i Trendafilit Damashena arrin ta riekuilibroje pH e lekures.

Ne te vertete, ky vaj eshte i pasur ne substanca aktive qe stimulojne perteritjen e lekures.

Kjo maske per fytyren eshte e persosur edhe per meshkujt, edhe per femrat. Fal vajit ekskluziv aktiv te trendafilit damashena, ne shtese te perberesve te tjere ne perqendrime te larta, eshte e mjaftueshme te perdoret nje sasi e vogel e produktit per te perfituar rezultate te mahnitshme.

PERDORIMI: vendosni nje shtrese te bollshme te Absolute Damascena Rose Oil Skin Mask ne fytyre dhe ne qafe te thate.

Lereni te veproj per 15-20 minuta, sipas nevojes,  dhe largoni sasine e tepruar me nje pambuk ose uje te mjaftueshem. Perseriteni vepriminin cdo 7/10 dite, lekura do jete gjithmone e fresket dhe e hidratuar.

Ingredienti

Aqua, Solum Fullonum, Calcium Carbonate, Zinc Oxide, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose, Menthyl Lactate, Parfum, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Rosa Damascena Flower Oil, Geraniol, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Eugenol.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MASKE PER FYTYREN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vuoi consigli personalizzati?

Contattami gratuitamente in chat

dott. Alessio Guerriero

Vuoi consigli personalizzati?

Sono a tua disposizione gratuitamente in chat