SERUM PER FYTYREN

Siero-lifting

Efikasiteti i vitamines C kombinuar me veprimin fort te dobishem te Vajit te Trendafilit Damashena, per te pasur nje fytyre krejtesisht elastike dhe te lemuar.
Shikoje tani dhe zbulo me shume!

23,00 

 • Karte krediti edhe te rimbushura
 • PayPal
 • Transferte
 • Dergese e Menjehershme
 • Dergese Falas per vlere mbi 50€
 • Produkt 100% Italian

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 20,10 €

Linja Antiage

 • Kremi antiage
 • Serumi i fytyres
 • Kremi perreth syve

67,00 €

46,90 €

Efektiviteti + komoditeti

Kursimet 20,10€

Percorso ANTIAGE

 • Kremi antiage
 • Serumi i fytyres
 • Kremi perreth syve

67,00 €

46,90 €

Cosa pensano le clienti di Absolute Damascena

Absolute Damascena Rose Oil Lifting Filler Serum eshte nje serum hidratues per fytyren shume i perqendruar me veprim anti-aging.

Perberesi i tij kryesor eshte Vaji i Trendafilit Damashena, i nxjerre nga nje prej specieve me te rendesishme te familjes se Rosaceae. Absolute Damascena Rose Oil Lifting Filler Serum e ndihmon lekuren te behet me elastike, tonike dhe te lemuar me nje efekt lifting te menjehershem.

Vaji i Trendafilit Damashena, i pranishem me sasi te madhe ne kete serum per fytyren lemues dhe fuqizues, eshte teper i pasur ne substanca aktive qe stimulojne perteritjen e indeve te lekures dhe veprojne ne thellesi, per te eliminuar tkurrjet muskulore te fytyres dhe rrudhat e shprehjes, te theksuara nga vitet.

Vitamina C dhe perberesit e tjere natyral, te pranishem ne kete serum antirrudhe, luftojne plakjen e lekures me veprimin e tyre antioksidant, duke permiresuar dukshem pamjen e lekures. Serumi, sidomos kur perdoret tek pikat kritike, dhuron shkelqim dhe shtrirje maksimale te lekures.

Fal vajit ekskluziv aktiv te trendafilit damashena, ne shtese te perberesve te tjere ne perqendrime te larta, eshte e mjaftueshme te perdoret nje sasi e vogel e produktit per te perfituar rezultate te mahnitshme.

PERDORIMI: Vendosni Absolute Damascena Rose Oil Lifting Filler Serum ne mengjes dhe darke, ne fytyre, qafe dhe dekolte.

Masazhoni me delikatese me levizje te ngadalta rrethore dhe shtypni me delikatese me majen e gishterinjve deri sa te jete teresisht i perthithur.

INCI

Aqua, Glycerin, Alcohol, Acmella Oleracea Extract, Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol, Equisetum Arvense Extract, Centella Asiatica Extract, Panax Ginseng Extract, Triethanolamine, Carbomer, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Allantoin, Parfum, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Iodopropynyl Butylcarbamate, Rosa Damascena Flower Oil, Geraniol, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Eugenol.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SERUM PER FYTYREN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vuoi consigli personalizzati?

Contattami gratuitamente in chat

dott. Alessio Guerriero

Vuoi consigli personalizzati?

Sono a tua disposizione gratuitamente in chat